Author: p***4
Date:
Review: sååå bra rekommenderar
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Price: 54kr
| Composition | 100% Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Simple |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 12.5 cm |
| Längd | 18.5 cm |
| Bredd | 7 cm |
| SKU | sb2407171646293132 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Som en e-butik fylld med alla dina favoritstilar (äntligen). Sätt din estetik på plats med ROMWE-kläder och dekor som du har sett - och älskat - online, plus alla de mörka plagg du inte visste att du behövde.
Quality: 6185186 people said the quality is very good!
Author: p***4
Date:
Review: sååå bra rekommenderar
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Author: e***o
Date:
Review: Exakt som bilden
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Author: h***o
Date:
Review: Hehghgdcggcvvvvbbhgffccbbkknnnn
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: M***e
Date:
Review: Cute but smallllll
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.